Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Понуда за претплата за 2020 година за 9.996 ден. со ДДВ
Даночното  ослободување во ​2020 година е 8.​228 денари месечно...
Сметководител- овластен сметководител

Со Измените и дополнувањата на Законот

КПУ 1_2020 16 часа

СФИД доо Скопје акредитирано правно

Previous Next Play Pause

Контакт

Адреса:
Чедомир Миндеровиќ 29
п.фах 855
1000, Скопје, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 02 3237 066; +389 02 3216 247; +389 02 3214 231
Факс:
+389 02 3216 248

Контакт форма

Испрати е-порака
Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online